Martohet Kledi Kadiu, ja disa detaje nga dasma…

377

Balerini i njohur shqiptar Kledi Kadiu, ditën e djeshme kurorëzoi dashurinë e tij në martesë.

Kledi Kadiu prej kohësh është në një marrëdhënie me Charlotte Lazzari, një shtetase franceze me të cilën ka dhe një vajzë, Lean.

Sakaq Ceremonia e dasmës u zhvillua buzë liqenit të Braçianos, ndërsa muk munguan as të ftuarit VIP. Anbeta Toromani, Dorian Grori, balerina italiane Rosella Brescia, Ilir Shaqiri etj, ishin pjesë e dasmës së kolegut të tyre, ndërkohë Ilir Shaqiri zbuloi disa foto nga dasma elegante e balerinit shqiptar.

Ja disa foto nga dasma e Kledit: