Luana Vjollca publikon njerëzit më të shtrenjtë të jetës, Stresi lë komentin e papritur

457

Ditën e djeshme motrat Vjollca ndanë momente të bukura nga pushimi i tyre me jaht në Jug të Shqipërisë.

Bashkë me nënën e tyre, Luana dhe Marina e treguan dashurinë e fortë që kanë për njëra-tjetrën në rrjete sociale.

Luana Vjollca ka ndarë disa momente të bukura pranë njerëzve të dashur në të cilat shkruan:

“E bekuar.. Nga Familja ime & natyra e mrekullueshme e Shqipërisë! Faleminderit Zot”.

Por, mes shumë komenteve në sy bie komenti i reperit Arkimed Lushaj.

“Familja ime,”- shkruan Stresi në postimin e Luana Vjollcës.

Nuk kuptohet se pse reperi ka lënë këtë koment, por edhe Luana ka preferuar të mos i kthejë përgjigje.