Tayna është reperja më e re që shpërtheu në tregun muzikor shqiptar me këngën e saj “Columbiana”.

Ajo arriti thuajse të njëjtin sukses me këngën e dytë dhe ka arritur të jetë një ndër vajzat më të komentuara së fundmi në showbiz.

Por e imagjinoni dot sa bashkëpunim i bukur do ishte një këngës mes Ledri Vulës dhe Taynës?

Mesa duket kjo do të realizohet shumë shpejt pasi një foto e dy artistëve me menaxherët e tyre konfirmon këtë bashkëpunim.

Edhe më herët është aluduar se do të kishte një këngë mes të dyve mirëpo foto i dorcoi gjërat.

Nga ana tjetër Ledri ka pak ditë që ka publikuar këngën e tij të fundit në duet me Elvana Gjata dhe John Shahun, ndërkohë që tani ka dhënë sinjalet e para për një projekt të ri.