Kourtney rikthehet me ish të dashurin

171

Pas një viti të ndarë, duket se Kourtney ka vendosur të rikthehet sërish me ish-të dashurin e saj, Younes Bendjima. Së fundmi, ‘Daily Mail’ ka publikuar disa foto ekskluzive të Kourtney-it dhe Younes të kapur dorë për dore në Los Angeles. Dyshja zgjodhën të drekonin së bashku dhe më pas të vizitonin një galeri artesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Kourtney është parë mjaft e lumtur krah partnerit të saj aktual, megjithatë kujtojmë se dyshja i dha fund marrëdhënies së tyre një vit më parë për shkak të tradhëtisë së Younes.