Klea Huta mahnit me rroba banjo në pishinë!

779

Ajo është një nga moderatoret më simpatike shqiptare dhe gjatë ditës së sotme na ka treguar edhe hiret e saj.

Klea Huta ka publikuar foto me rroba banjo ku dukej më sensuale dhe në formë se kurrë. Këtë herë ajo ka zgjedhur pishinat për të pushuar dhe për t’u relaksuar.