Klaudia Pepa prek retë!

351

Balerina e njohur Klaudia Pepa ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më në formë dhe e bukur se kurrë.

E veshur më një fustan të derdhur Klaudia duket tamam si mbi re. Edhe këtë herë spikasin format e saj si balerinë.