Këngëtarja e njohur shqiptare i vë flakën rrjetit, nuk i lë vend imagjinatës

193

Bukuroshja Ingrit Gjoni ka ndezur rrjetet sociale pas postimit të  një fotografie përmes së cilës edhe një herë tregoi se sa seksi është.

E veshur me një fustan ekstravangant, ajo kishte vënë në pah gjoksin dhe duket qartë se është pa reçipeta.

Image