Këngëtarja e njohur shfaqet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur

334

Këngëtarja e njohur Miriam Cani dhe bashkëshorti i saj Alban Skënderaj ndan lajmin e bukur se do të bëhen prindër për herë të dytë.

Miriam tashmë është në muajin e pestë të pritjes së ëmbël dhe ka qenë Albani ai që ka ndarë me ndjekësit një foto me barkun e rrumbullakosur, ku shfaqet dhe me vajzën Ameli.

“3 arsye per te jetuar”- shkruan Albani, në foton e ëmbël.