Këngëtarja e njohur po rikthehet në muzikë? Ja e vërteta…

148

Këngëtarja amerikane, Linday Lohan është duke punuar në projektin e ri muzikor. Ajo pritet të rikthehet pas një kohe të gjatë dhe me këto postimet e fundit lë të kuptohet se së shpejti do kemi të reja nga ana e saj.

Të premten ajo ka ndarë një fotografi në llogarinë e saj personale, Instagram, teksa shihet në studio duke punuar për këngën e re.

Ndërsa të shtunën ajo ka publikuar një video tjetër duke kënduar dhe që të dielën përfundimisht e konfirmoi muzikën e saj të re. “Duke punuar shumë”, ka shkruar ajo.

Ylli i MTV-së deri më tani ka lansuar dy albume “Speak” në vitin 2004 dhe “A little more personal” në vitin 2005.

Tash e një kohë, Lindsay është një studiuese e Kuranit dhe të gjitha praktikave islamike, teksa shprehet se islami i duket një fe shumë shpirtërore.

Pavarësisht kësaj, ajo në rrjetet sociale nuk po ndalet së publikuari imazhe provokuese, madje shfaqet edhe tërësisht lakuriq.