Këngëtarja e njohur bën ndryshim drastik, nuk do ta njihni…

326

Këngëtarja që na emocionon gjithmonë me zërin e saj dhë me këngët që vazhdojnë të mbeten hite ,  e cilsuar si këngëtarja me vokalin më të mirë shqiptar, ndryshon “LOOK-UN”  dhe surprizon të gjithë.

Përmes disa fotove të postuara në profilin e saj në Instagram Juliana tregon sa ka guxuar,  duke i prerë flokët shumë të shkurtra dhe duke i lyer pink.

Guximi i këngëtares ja ka vlejtur pasi duket mjaft bukur dhe komentet me komplimente nuk kanë munguar nga ndjeksit.

Duke u ndjerë shumë verore“- shkruan Juliana përkrah fotove.