Kapen mat çifti i ri i showbizit. Dy këngëtarët e njohur nuk fshihen më, puthje dhe përqafime përballë paparacëve

240

Pas më shumë se një viti lidhje, këngëtarja e njohur Camila Cabello u nda nga i dashuri i saj Mathew Hussey, një javë më parë. U përfol se Camila ka nisur një lidhje të re me këngëtarin Shawn Mendes dhe thashethemet kanë dalë të vërteta.

Camila dhe Shawn janë çifti më i ri i showbizit dhe mbrëmë janë kapur mat duke ecur përdore e duke u përqafuar,  në West Hollywood të Kalifornisë.

Shawn dhe Camila janë parë prapë bashkë në festën e 4 Korrikut, në një festë private te një mik i tyre.

Lidhja e tyre ka nisur vjen vetëm pak ditë pas publikimit të videoklipit “Senorita”, ku Camila dhe Shawn shfaqen në momente shumë te nxehta.