Jordyn Woods e tmerruar nga Kardashianët largohet menjëherë nga LA

225

Pas publikimit të trailit të serialit ‘Keeping with Kardashians’ Jordyn Woods nuk i ka pëlqyer aspak skenat që ka parë në video.

Burime pranë saj kanë bërë me dije se Jordyn nuk e ka aspak të lehtë ta kaloj këtë situatë dhe se gjithçka është përkeqësuar pasi e ka dëgjuar fjalmin e Khloes për Jordyn gjatë trailit e cila e quante gënjështare.

Dhe së fundmi Jordyn është larguar për në Londër për promovimin e saj të qerpikëve por edhe për të qënë larg kur ky serial do të transmetohet.