Jo më brune, Andrra Destani bën ndryshim drastik, ja si duket ajo…

411

Gruaja e Sinan Hoxhës ka bërë këtë ndryshim në pamje.

Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit të njohur të muzikës popullore, Sinan Hoxhës është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndanë me imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, Andrra ka bërë një ndryshim në pamje dhe rezultatin e dukjes së saj e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo është bërë bjonde, teksa ka marrë komente pozitive nga ndjekësit.

Kujtojmë se Sinani dhe Andrra janë martuar në gusht të vitit 2015 dhe dasma e tyre ishte ndër më të përfolurit. Ata janë prindër të një djali, Ansit.