Jennifer Lopez bën deklaratën shokuese: Nëse i dashuri më mund, i jap fund lidhjes!

297

Këngëtarja e disa prej hiteve më të njohura në botë, Jennifer Lopez ka deklaruar se do ta linte partnerin e saj Alex Rodriguez nëse do ta mundte në garë.

Ajo këmbëngul se është konkurruese në çdo fushë të jetës dhe bën vazhdimisht sfida me yllin e bejsbollit.

Në një intervistë për shfaqjen e Jimmy Kimmel, ajo tha: “Jam konkurruese në cdo mënyrë. Nuk e di, është dicka brenda meje. Kur jemi duke bërë ushtrime apo gara, gjithmonë mendoj të jem fitimtare. Ne nuk e sfidojmë asnjëherë njëri-tjetrin vetëm nga një anë. Kur i them që do ta mund, ai ruan seriozitetin. Nuk ka asnjëherë fitore pasi nëse më mund, merr fund gjithçka.”

Kështu JLo i pëlqen fitoret dhe kjo mund të jetë një arsye përse vazhdon të jetë në tregun e muzikës, edhe pse po mbush 50 vjeçe.