Ja si i largon dhimbjet Arbana Osmani

167

Pas përfundmit të sezonit të programit të saj ‘Dua të bëj të lumtur’ moderatorja e njohur ka nisur pushimet.

Duke qënë se ajo është shumë aktive në Instagram ka treguar se për momentin po pushon në ishullin Mykonos të Greqisë.

Arbana ka postuar foto të ndryshme nga vendet përrallore të ishullit por në foton  e fundit  ajo që tërhoqi vëmëndjen ishte shprehja që kishte shkruar në foto dhe vendosi ta ndante me të gjithë.

“Një e qeshur e mirë, shëron shumë dhembje” – ka shkruar ajo në diçiturë.

Dhe duke e parë Arbanën të qeshur në çdo foto që ka postuar në Instagram nga Mykonos, me shumë mundësi ajo vetë e ka ndjekur këshillën që dha.