Irina Shayk ngre temperaturat me të brendshme

345

Të gjithë i kanë zili format trupore të Irina Shayk.

Dhe supermodelja nuk heziton ti ekspozojë në rrjetet sociale. E veshur me të brendshme të kuqe, ylli i modës ka çmendur fansat.

Me ngjyrat e festave, Irina dukej shumë seksi.

Ajo vuri në pah trupin e saj perfekt me të brendshmet e kuqe, duke theksuar çdo detaj.