Irina Shayk me pushime në Majami, mahnit me fotot me bikini

278

Pasi i dha fund lidhjes me aktorin amerikan Bradley Cooper, modelja Irina Shayk po shijon pushimet në plazhet e bukura të Majemit.

33-vjeçarja ruse shfaqet në një formë të shkëlqyer, ku dallohen qartë kthesat dhe të pasmet e saj perfekte.

Kujtojmë se Irina në të shkuarën ka pasur një lidhje të gjatë edhe me yllin portugez, Cristiano Ronaldo.