I zuri vendin në emision, Nevina Shtylla i hedh kunja Ilda Bejlerit: Do doja t’i thyeja takat

308

Nevina Shtylla është rikthyer tek “Procesi Sportiv” por kësaj herë si e ftuar speciale.
Kësaj herë në rolin e moderatores ishte Ilda Bejleri, e cila është larguar pas 11 vitesh nga Digitalb për t’ju bashkuar Edi Manushit.

Por Nevina nuk ka lënë pa thumbuar kolegen që i zuri vendin duke këmbyer edhe batuta me të.

“Këtë studio të re e pashë me shumë zili, dhe mendova një herë të thyej takat e Ildës e të futem vetë aty(qesh).

Për largimin tim, tifozët e Tiranës më kanë përgatitur një dhuratë këtë bluze, dhe i uroj fat për sezonin e ri” – tha me humor Nevina Shtylla.