I kthen të pasmet diellit, vajza e Sabianit tundon fansat me pozat provokuese

380

Vajza e këngëtarit Sabian, dita ditës po zgjon vëmendjen e fansave.

Keisi Medini duket se edhe gjatë pushimeve nuk mund të qëndrojë larg modelingut.

Ajo ka pozuar super sexy, aq e nxehtë sa që është detyruar të bllokojë në disa prej fotove komentet vulgare të komentuesve.

Anëtarja e OTR është shfaqur mjaft aktive. Pasi morri pjesë në klipin e Noizyt, u pa dhe në klipin më të fundit të babait të saj, Sabianit.