Greta Koçi feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush ajo

314

Greta Koçi sot feston ditëlindjen dhe duke qënë një ditë e veçantë për këngëtaren ajo ka  marrë suprizë që në mesnatë që siç duket ja ka organizuar motra e saj Eni.

Një buqetë plot me trëndafila të kuq dhe të mbushura me ëmbëlsira kanë trokitur në derën e Greta Koçit sapo ora ka shënuar 12 pas mesnatës, suprizë të cilën Greta e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Por sa mbush sot Greta Koçi?

Ndonëse është diskutuar shpesh për moshën që nga dalja e parë skenike, Greta nuk është më 16 vjeçe, ajo mbush sot plot 28 vjeç dhe duket në super formë.

ImageImage