Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë

243

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë bërë prindër për herë të parë. Leonita ka sjellë në jetë vajzën e tyre.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë futbolllisti përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ku përmes fotos së publikuar, ai i uron mirëseardhjen në jetë të princeshës së tij.

Mirë se erdhe princesha jonë e vogël, nëna dhe babi të duan”, ka shkruar Graniti bashkëngjitur fotos.

Kujtojmë se Xhaka është futbollisti i Arsenalit dhe kombëtares së Zvicrës.