FOTO/ Mahnit Vildane Zeneli, pozon me të brendshme transparente

212

Modelja kosovare, që jeton dhe punon në SHBA nuk rresht së surprizuari ndjekësit e saj me fotografi nga më provokueset ku edhe shfaqet thuajse e zhveshur.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi në të cilat ajo shfaqet tepër seksi dhe duket se vera për Vildane Zenelin nuk ka kaluar dhe ajo ka pozuar së fundmi plotësisht e zhveshur e në disa foto të tjera vetëm me të brendshme tepër seksi.

LEXO EDHE:

Stresi humb çdo mundësi, Keisit i dhurojnë unazë diamanti

Madje ajo guxon dhe të dalë me të brendshme “body” transparante, e pozat e saj lënë pak vend për fantazinë.