FOTO/ Bukuroshja 26 vjeçarja që “ndezi” Dubain

443

Farrah Abraham po shijon disa momente relaksi në plazhet e Dubait.

26 vjeçarja u shfaq tejet seksi e veshur në bikini me ngjyra.

Bukuroshja ekspozosi të pasmet seksi dhe gjoksin bombastik.