FOTO/ Aktori i njohur komik Eddie Murphy, së shpejti baba për herë të dhjetë

129

Eddie Murphy do të bëhet baba për herë të dhjetë. E dashura Paige Butcher 39 vjeçe e aktorit të njohur është shtatzënë.

Aktori komik 57 vjeç është i lidhur me aktoren australiane që prej vitit 2012 dhe janë prindër të një vajzë 2-vjeçare, me emrin Izzy. Murphy ka edhe 8 fëmijë të tjerë nga marrëdhëniet e tij të mëparshme.