E lidhur me aktorin seksi? Olta Gixhari zbulon të vërtetën!

496

Aktorja Olta Gixhari është një ndër vajzat më të komentuara të ekranit shqiptar. Ajo është shpesh pjesë e intervistave dhe paneleve televizive, ku bie në sy karakteri i saj çiltër dhe pa komplekse.

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në “Pop Culture”, ku ndër të tjera foli për jetën e saj private. Aktorja u ndal edhe te lajmet false që në media publikohen për të dhe konkretisht lidhja e supozuar mes saj dhe aktorit Nik Xhelilaj. Olta u shpreh se ajo dhe Niku kanë qenë për disa vite shokë shkolle dhe tha se mes tyre nuk ka asgjë më shumë se miqësi.

Po ashtu aktorja theksoi se është beqare dhe se nuk ka askënd në jetën e saj.

6408a9913a8bebf970bb9bc6b0276732_L.jpg