Dukesha Kate Middleton, e mrekullueshme me të bardha në Bafta 2019

169

Kate Middleton në tapetin e kuq të Bafta 2019, Oscari anglez, ka katalizuar të gjithë vëmendjen, me një fustan të bardhë që i nxirrte zbuluar njërin sup, me vëthë të princeshës Diana dhe buzëqeshjen që si mungon asnjëherë.

E shoqëruar nga bashkëshorti i saj Princi Williams, Kate është shfaqur e mrekullueshme në ceremoninë e dhënies së çmimeve më të rëndësishme të kinemasë angleze.

Në ‘luftën’ mes kunatave, këtë herë është pikërisht Middleton që ka triumfuar, në atë që konsiderohen si paradhoma e Oscarit të Hollywood-it. Ja një galeri me foto të çiftit mbretëror.