Demi Rose çmend rrjetet sociale me këtë foto…

340

Demi Rose gjithnjë di të tërheqë vëmendjen me format e saj mbreslënëse, sidomos gjatë një daljeje natën në Ibiza.

Modelja 23 vjeçare e Instagram-it, e veshur me kominoshe që nuk lënë shumë vend për imagjinatë, tregon një trup ‘orë rëre’ fantastik.

Pa të brendshme në pjesën e sipërme të trupit, Demi tregon një bust të admirueshëm, ndërkohë që e gjithë vëmendja shkon tek vithet e saj të bëshme.

Demi kishte krijuar disa onde të këndshme brun dhe në fytyrë kishte aplikuar një makiazh shumë të këndshëm.

Demi, e cila është e njohur për ‘figurën e saj vrasëse’, kohët e fundit zbuloi sekretet në kuadrin e saj të famshëm me MailOnline.