Deklarata bombë e këngëtares së famshme: Prej kohësh kam menduar të vetëvritem

415

Këngëtarja e fasmshme Lady Gaga, vajza e cila ka bërë revolucion në muzikën botërore, ka tronditur të gjithë fansat me një deklartë që ka dhënë për mediat vendase.

Në një inervistë Gaga ka treguar se po kalon një periudhë të vështirë në jetën e saj

Këngëtarja është shprehur se prej kohësh është në depresion të thellë, ndërsa nuk kanë munguar rastet kur ajo ka menduar seriozisht të vetëvritet.

“Nuk mund ta mbaj dot më brenda Kam disa vite qe vuaj nga depresioni dhe ideologji që lidhen me vetëvrasjen.

Në fillim mendoja se isha një njeri i keq dhe e vetme, por sinqeriteti më ndihmoi të gjeja ngushëllim dhe ndihmë tek familja dhe miqtë e mi”, ka thënë ajo.

Edhe pse Lady Gaga është një nga femrat më të lakuara të show biz-it në botë, një ndër këngëtaret më të klikuara, me këngë të shëndërruara hite nga momneti i publikimit, duket se e gjithë kjo nuk mjafton.

Mungesa e qetësisë shpirtërore e ka bërë yllin e muzikës të kalojë një periudhë të errët në jetë.