Claire Foy fiton çmimin Emmy, por sandalet e saj tërheqin vëmendjen

254

Aktorja Claire Foy ka tërhequr vëmendjen në çmimet Emmy.

Ndërsa u shfaqë në skenë mbrëmjen e së hënës për të pranuar çmimin në sy ranë sandalet e saj.

Aktorja e famshme mbërriti në eventin gjigad veshur me sandale të ndryshme.

Por ajo është mbretëresha dhe mund të veshë çafrë të dojë ndërsa fashionistat do ta quanin zgjedhjen e  Claire ‘asimetrike’.

Dhe sandalet e saj të Calvin Klein kushtuan 1.025 paund.