Çiljeta na surprizon, publikon momente emocionuese të Fernandos…

196

Edhe pse nuk e kanë pranuar hapur, këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe portjeri i ‘Partizanit’ janë përfolur për një lidhje dashurie.

Këngëtarja ka ndarë një video ku tregon se djali i saj duket të ecë në hapat e futbollistit.

Fernando është duke u stërvitur në një fushë futbolli dhe mami Çiljeta duket të jetë më e lumtur dhe krenare se kurrë.