Bossi rumun ndan një video provokuese të Angela Martinit

370

Këto ditë të nxehta nuk janë aspak të lehta për bashkëshortin e Angela Martinit.

Biznesmeni rumun ka ndarë në rrjetet e tij sociale një video ku Angela shfaqet duke dalë nga pishana, por topless.

‘Ditë e nxehtë’ ka shkruar’ Dragos në postimin e tij dhe me të drejtë.

Angela para pak ditësh ka festuar ditëlindjen ku u shpreh se ishte duke jetuar dhe më mirë se nëj princeshë.