Blero dhe Afrona ndahen para dasme? Ja detaji që ngre dyshimet

237

Këngëtari Blero prej vitesh ka qenë në një marrëdhënie të konsoliduar me modelen Afrona Dika, me të cilën flitej se shumë shpejt do të martohej. Mirëpo siç duket, krizat e shpeshta mes çiftit kanë bërë që lidhja e tyre të marrë fund pak përpara martesës.

Afrona i ka fshirë të gjitha postimet me Bleron nga profili i saj në Instagram dhe ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që çifti ndodhet në këtë situatë, por siç e kanë sqaruar me parë kanë pasur debate si të gjithë.