Bleona mbush plot 40, por nuk do ta besoni me kë po feston ajo në vendin luksoz…

486

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, ka festuar ditëlindjen.

Ajo ka mbushur plot 40 vjeç dhe nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ tregoi ditën e djeshme se ishte surprizuar nga ana e stafit të hotelit me një tortë të vogël dhe një qiri.

Mirëpo, ndryshe nga personazhet e tjera, Bleona vendosi që këtë 40 vjetor ta festonte së bashku me prindërit e saj në një udhëtim në Meksikë.

Këngëtarja e njohur ka publikuar disa pamje nga hoteli dhe vendi përrallor ku po qëndron.

Ajo dhe prindërit e saj kanë qëndruar në resorin luksoz ‘Las Ventanas al Paraiso’, që siç duket edhe nga pamjet duket si një parajsë e vërtetë.