Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj festojnë Halloween në krah të yjeve Neymar e Mbappe

389

Dy kushërirat Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj e kanë festuar Halloween-in në Paris. Gjatë festës ato janë takuar me dy yjet e futbollit, Neymar dhe Kylian Mbappe, të cilët ishin të maskuar.

Beatrix ka ndarë një fotografi me Anxhelinën në krah të dy futbollistëve në rrjetin e saj social ‘Instagram’.

Ndërkohë foto është publikuar në ‘InstaStory’ edhe nga Mbappe, i cili ka 35.4 milionë ndjekës.

ImageImage