Angelina Jolie më sharmante se kurrë…

219

Angelina Jolie i befasoi të gjithë ndërsa mori pjesë në shërbesë fetare në Katedralen e Shën Palit.

Ylli i Hollywood e veshur me një kostum dhe kapelë të bardhë dukej shumë elegante.

Aktorja 43-vjeçare mbante një palë dorashka mëndafshi dhe një çantë të vogël të badhë.

Angelina e veshur plot stil tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.