Ami “ndez” rrjetin me foto nga pishina, komenti i Ermalit s’pritej

476

Bukuroshja Amarda Toska ka “ndezur” rrjetin me një foto tepër provokuese nga pushimet. Ai rrallëherë, Ami ka surprizuar fansat me një foto nga pishina, teksa tregon linjat perfektë.

Të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komplimentet që ka marrë, por ai që ka tërhequr më shumë vëmendje ka qenë komenti i bashkëshortit të saj, Ermal Mamaqi, i cili nuk ka harruar ta “ngacmojë”.

“Ooo ti zonjë… avash içik me kto fotot… kemi dhe ne rrobabanjo po sbojmë kshu”, i shkruan ai.