Aktorja e njohur shtatzënë? Ja e vërteta…

308

Duket se kjo periudhë është e mbushur me lajme të mira për pritje të ëmbël të personazheve të njohur.

Pas aktores së njohur Blake Lively një tjetër personazh ka ekspozuar barkun e rrumbullakosur për ndjekësit e saj, përmes një eventi VIP.

Bëhet fjalë për aktoren Keira Knightley, e cila konfirmoi se ishte në pritje të fëmijës së saj të dytë përmes daljes në publik në një festë të Chanel në Paris.

Aktorja dukej e qeshur dhe mjaft në formë teksa pozonte për aparatin duke mbajtur dorën në barkun e rrumbullakosur dhe gjithashtu krahë partnerit të saj, muzikantit James Righton.