Aktori turk, Erkan Petekkaya tashmë ndodhet në Prishtinë

253

Aktori turk shumë i dashur për publikun prej rolit të Xhihanit në serialin “Fate të kryqëzuara”, Erkan Petekkaya ndodhet në Kosovë, ashtu siç ju kishim lajmëruar pak ditë më parë.

Xhihani do qëndrojë në Prishtinë pasi do të jetë i ftuari special i promovimit të emisionit “Qejfi më i madh se Stambolli”, emision i Linda Imamit që nis transmetimin sot në Klan Kosova.

Ditën e sotme aktori është filmuar duke folur në telefon teksa ka dal jashtë ndërtesës e më pas ka hyrë sërish pasi ka mbaruar telefonatën.

Aktori ka lujtuar në shumë filma turk të cilët janë transmetuar në Shqipëri e Kosovë dhe kanë qenë shumë të ndjekur.