Këngëtarja Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj maqedonas Serjoza Markov për një kohë të gjatë kanë qënë në qëndër të vëmëndjes, për shkak të lidhjes së tyre.

Lidhja e tyre u zbulua 2 vite pasi ata ishin bashkë dhe prej 1 viti u bënë kryefjala e mediave dhe portaleve.

Muajin e kaluar çifti u bënë për herë të parë prindër.

Image

Adelina solli një djalë të cilit vendosën ta pagëzojnë më emrin Jon.

Ditën e djeshmë Adelina dhe Serjoza kanë festuar një tjetër gëzim.

Ata kishin tre vjetorin lidhjes dhe në këtë ditë të veçantë Markov ka vendosur ta suprizojë Adelinën duke i dërguar në shtëpi një kuti me trëndafila të kuq.

Këngëtrja është suprizuar dhe ka vendosur ta ndajë së bashku me ndjekësit e saj këtë suprizë.

’ 3 vite bashkë’ shkruan Adelina në postimin e saj.

Image