A është ky një dedikim me mesazh për Aslı Enver? Ja si shprehet ylli Turk Murat Boz…

379

Këngëtari e njëkohësisht aktori Turk Murat Boz, kohët e fundit po na e bën më të besueshëm lajmin e ndarjes përfundimtare nga ish e fejuara e tij bukuroshja Asli Enver.

Sipas një video të postuar në instastory, Boz na vë në dijeni të projektit të tij më të ri. Bëhet fjalë për një këngë të re, vargjet e së cilës fansat kanë aluduar se bëhet fjalë për një dedikim ndaj ish partneres së tij.

Përzgjedhja e këngës së Murat Boz ka shkaktuar komentet ‘Ka një mesazh për Aslın’.

Këto janë fjalët që dëgjohen në video:

Nuk ka erë këtu, prandaj hyr e fli me mua!

Nuk mund të rrij vetëm , a mund të rrish me mua?

Do të doja të prisja një jetë

Mesaduket mes Boz dhe bukuroshes Asli ka ende shkëndija dashurie për një rikthim…

Gazeta “Telegraf”