6 foto nga VIP-at që ju mund t’i keni humbur gjatë kësaj jave në Instagram [FOTO]

278

Instagrami për momentin është rrjeti social me më shumë përdorues. Ai përveç komunkimit, shërben edhe si një mjet marketing shumë i mirë. Por gjithashtu mund të shpenzojmë disa orë shumë të mira duke parë foto të bukura dhe për të kuptuar se çfarë po bëjnë persoanzhet tanë të preferuar.

Victoria dhe David Beckham duke festuar 19 vjetorin e tyre të martesës

1.png

 

Nick Jonas dhe momentet e tij plot dashuri me mbesën

1ew.png

 

Zac Efron habit të gjithë me look-un e tij më të ri

w.pngTransformimi i Nicki Minaj si sirenë për klipin e saj më të ri

e4.png

 

“Reunion” i Fergie me cunat e Black Eyed Peas

5.png