Kjo pije do të eliminojë menjëherë dhimbjen e kokës. Nuk do të përdorni kurrë më ilaçe falë dy përbërësve që i keni në shtëpi!

600

Një nga dhimbjet më të zakonshme që provojnë qeniet njerëzore është dhimbja e kokës.

Në këtë artikull ne do t’ju tregojmë një alternativë natyrale që do t’i japë fund dhimbjeve tuaja. Kjo është një pije të cilën e rekomandojnë shumë ekspertë në fushën e shëndetit. Doni ta dini për çfarë bëhet fjalë?

Përbërësit:

  • ½ lugë gjelle kripë
  • 2 feta limon
  • 1 filxhan me ujë

Përgatitja dhe përdorimi:

  • Në një gotë me ujë shtoni lëngun e limonit dhe kripën. Trazojini mirë.
  • Kjo pije duhet të konsumohet menjëherë. Do të shihni se pak nga pak dhimbja e tmerrshme e kokës do të zhduket.