19-vjeçarja shet virgjërinë për 3 mln dollarë, biznesmeni arab mposht aktorin hollivudian

229
Një 19-vjeçare amerikane vendosi “pafajësinë” e saj në ankand dhe arriti që të shesë atë për një shifër rekord.
19-vjeçarja Giselle kontaktoi shtëpinë gjermane “Cinderella Escorts” për të ndërmjetësuar klientin e saj.
Ankandi u fitua nga një biznesmen nga Abu Dhabi, që ofroi 3 milionë dollarë. Oferta e dytë më e mirë ishte nga një aktor hollivudian, emri i të cilit nuk bëhet publik dhe e treta nga një politikan rus.
“As që e kisha menduar që do të arrija ta shisja virgjërinë time për 3 milionë dollarë. Kjo është një ëndërr që më realizohet”, thotë vetë Giselle.
Sa i takon se si do t’i shpenzojë, 19-vjeçarja thotë se do të paguajë universitetin dhe të udhëtojë nëpër botë.