Analisti Ylli Dylgjeri: Rama i bërtet qenit “Pusho”, ndërsa Meta e dekoron

248

Analisti, Ylli Dylgjeri ka postuar dy foto ironizuese në Facebook, ku në njerën anë është kryeministri Rama, teksa po vizitonte zonat dhe lokalitetet e goditura nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit në Shqipëri, dëgjon lehjet e një qeni aty afër dhe i bërtet “Pusho” për besdisjen, ndërsa në foton tjetër është Presidenti Meta ku shfaqet duke dekoruar qenin që ishte pjesë e ekipit të kërkim shpëtimit, të cilin presidenti edhe e puthi.

Gepostet von Ylli Dylgjeri am Mittwoch, 4. Dezember 2019