Viti i ri shkollor, Basha uron nxënësit dhe mësuesit

99
Kreu i Partisë Demokratike , Lulzim Basha i uron mbarësi dhe suksese të gjithë nxnësve dhe mësuesve, të cilët fillojnë sot vitin të ri shkollor. “Partia Demokratike ju uron të gjithë nxënësve dhe mësuesve fillim të mabrë të vitit të ri shkollor dhe sukses!”, shkruan Basha në Facebook.