VIDEO/ Edvin Mafia dhe Gjeneral Hashashi të lirojnë menjeherë protestuesit e arrestuar te ‘Unaza e Re’

159

Ish-kryeministri Berisha në postim të fundit në profilin e tij në facebook, dënon me ashpërsinë më të madhe arrestimin e protestuesve të Unazës së Re nga dyshja Edvin Mafia dhe Gjeneral Hashashi

‘Edvin Mafia dhe gjeneral Hashashi urdhërojnë kriminelët me unifromë të arrestojnë protestuesit paqësor të Unazës së Re!

Dënoj me ashpërsinë më të madhe terrorin banditesk të narkoshtetit ndaj protestuesve të pamposhtur paqësor të Unazes së Re dhe kërkoj lirimin e menjëhershëm të të arrestuarve. Sb’