VIDEO/ Basha mbërrin në selinë e PD, shoqërohet nga gruaja dhe fëmijët

224
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbërritur në selinë blu një orë para nisjes së protestës madhështore të opozitës.

Ashtu edhe siç ai e ka paralajmëruar më parë, kreu i PD-së Basha ka mbërritur në selinë e partisë së tij, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij dhe fëmijët.

Ai do të jetë i shoqëruar nga familja e tij edhe gjatë protestës që do nisë në orën 12:00 në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’.