Vasili ironizon Ramën: Je një kryeministre shumë tërheqëse dhe simpatike

286

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka ironizuar takimin e sotëm të Edi Ramës me gratë socialiste ndërsa e ka quajtur “gruaja e Bilalit”.

Vasili vijon më tej duke komentuar deklaratën e Ramës se 55 gra nëse janë të organizuara, zmbrapsin 55 mijë burra, ndërsa e quan si të parën kryeministre të vendit.

Postimi i plotë:

Kryeministrja jonë simpatike Edi Rama!?

Edi Rama që kur është legalizuar si gruaja e Bilalit është bërë vërtet një kryeministre shumë tërheqëse dhe simpatike.

Sot Kryeministrja Rama tha:

“55 gra, nëse janë të organizuara, zmbrapsin 55 mijë burra”.

Kryeministrja Rama është një ndër 55 gratë, ndaj mos e kërkoni më në mes të 55 mijë burrave.

Ta gëzojmë të parën Kryeministre në historinë e Shqipërisë.