Tensionet në Kuvend/ Pas përjashtimit të Nokës, Berisha hyn ‘live’: Nxirre Ramën jashtë (Video)

250
Seancva e sotme e Kuvendit është shoqëruar me tensione, ndërsa deputeti Flamur Noka dhe Klevis Balliu hodhën miell në drejtim të kryeministrit Edi Rama. Pas këtij momenti Berisha ka publikuar live një video në faqen e tij në Facebook nga Kuvendi ku i bën thirrje Rucit që të përjashtoje.
“Përjashto Ramën nga parlamenti. Zoti Ruci përjashto Ramën nga parlamenti se nuk ka diskutim në Parlament. Ta nxjerrë Ramën jashtë…”- tha Berisha.