Tensione në Milot/ Policia me megafon: Shpërndahuni, tubim i paligjshëm; Opozita: Mos provokoni!

295
Tensione mes policisë dhe protestuesve vetëm pak minuta pas bllokimit të kryqëzimit të Milotit. Policia bëri thirrje të shpërndahen duke u kujtuar se bllokimi i rrugës dhe pjesmarrja në tubimin e paligjshëm është vepër penale.